کد خبر: 134872
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - شهریور ۱۸, ۱۳۹۷
معاون فرهنگی وزیر علوم از بازنگری تمامی آیین‌نامه‌های فرهنگی دانشگاه‌ها و تشکل‌های دانشجویی خبر داد و گفت: این بازنگری به منظور رفع نواقص و افزایش مشارکت دانشجویان صورت می گیرد. دکتر غلامرضا غفاری، ضمن بیان این مطلب از بازنگری آیین‌نامه‌ فعالیت‌های فرهنگی وزارت علوم خبر داد و اظهار کرد: معاونین فرهنگی دانشگاه‌ها در نشست اخیر خود... Read more »
غفاری

معاون فرهنگی وزیر علوم از بازنگری تمامی آیین‌نامه‌های فرهنگی دانشگاه‌ها و تشکل‌های دانشجویی خبر داد و گفت: این بازنگری به منظور رفع نواقص و افزایش مشارکت دانشجویان صورت می گیرد.

دکتر غلامرضا غفاری، ضمن بیان این مطلب از بازنگری آیین‌نامه‌ فعالیت‌های فرهنگی وزارت علوم خبر داد و اظهار کرد: معاونین فرهنگی دانشگاه‌ها در نشست اخیر خود مباحثی را در خصوص فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه‌ها مطرح و کاستی‌های این حوزه و آیین‌نامه‌های فرهنگی را بیان کردند، بنابراین برخی از این آیین‌نامه‌ها در حال بازنگری است.

وی در ادامه با اشاره به مهم‌ترین اهداف بازنگری آیین نامه‌های فرهنگی دانشگاه‌ها، گفت: هدف ما این است که امکان و فرصت بیشتری را برای مشارکت دانشجویان، فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی آنها در دانشگاه‌ها فراهم کنیم.

معاون فرهنگی وزارت علوم تاکید کرد: در حال حاضر برخی از آیین‌نامه‌های فعالیت‌ فرهنگی دانشجویان نظیر (آیین‌نامه‌ انجمن‌های علمی)  بازنگری و به منظور اجرایی شدن به دانشگاه‌ها ابلاغ نیز شده است، چند آیین‌نامه دیگر نظیر آیین‌نامه کانون‌ها و تشکل‌های دانشجویی نیز در حال بررسی است.

غفاری خاطر نشان کرد: به توجه به اینکه آیین‌نامه‌های فعلی در ستاد وزارت علوم در حال بررسی است مسایل حقوقی این آیین‌نامه‌ها با مشاورین حقوقی در میان گذاشته می‌شود و در نهایت مجدد آیین‌نامه‌های بازنگری شده را با معاونین فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌ها در میان می‌گذاریم تابتوانیم آیین‌نامه‌ای داشته باشیم که کمترین مشکل را داشته باشد.

ارسال به تلگرام
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای