کد خبر: 156245
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - مهر ۱۵, ۱۳۹۷
رییس سازمان حفاظت محیط زیست: تلاش برای ارتقای سطح دریافتی کارکنان سازمان/ نهایت تلاشمان را برای حفظ محیط زیست به کار گرفته‌ایم/ آمریکا بیش از این کاری از دستش بر نخواهد آمد عیسی کلانتری در نشست هم اندیشی بامدیران کل استانها، با اشاره به اینکه امریکا هر کاری توانسته کرده و بیشتر از این کاری... Read more »

رییس سازمان حفاظت محیط زیست:

تلاش برای ارتقای سطح دریافتی کارکنان سازمان/ نهایت تلاشمان را برای حفظ محیط زیست به کار گرفته‌ایم/ آمریکا بیش از این کاری از دستش بر نخواهد آمد

عیسی کلانتری در نشست هم اندیشی بامدیران کل استانها، با اشاره به اینکه امریکا هر کاری توانسته کرده و بیشتر از این کاری از دستش برنمی‌آید، گفت: اتحادیه اروپا اعلام کرده، هیچ‌وقت فکر نمی‌کردیم روزی برسد که به خاطر جمهوری اسلامی ایران در مقابل امریکا بایستیم. مردم ما باید بدانند که به‌جز آمریکا کشورهای دیگر تمایل فراوانی به حفظ برجام دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست ، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در نشست هم‌اندیشی با مدیران کل ستادی و استانی سازمان حفاظت محیط زیست اظهار داشت: باید به دنبال راهکارهای جدی‌تری برای انجام وظایف خود بوده علاوه بر این لازم است برای دریافت اعتبارات برنامه داشته باشیم زیرا بدون برنامه اعتباری به دستگاه‌ها تخصیص نمی‌یابد. با توجه به اینکه درآمدهای کشور به‌هیچ‌وجه کاهش پیدا نکرده، نباید برای دریافت اعتبارات مصوب کوتاهی کنیم.
عیسی کلانتری در این دیدار، با اشاره به اینکه سطح دریافتی همکاران سازمان محیط زیست، کمترین میزان در سطح وزارتخانه‌هاست، افزود: با جدیت در تلاش هستیم که به مرور، سطح دریافتی‌ها را تا حداکثر ممکن ارتقا دهیم.
وی همچنین به معاونان و مدیران سازمان توصیه کرد که با همکاران، دوستانه رفتار کرده، احترام آن‌ها را داشته باشند،  تا جایی که امکان دارد کمک کنند تا رضایت نسبی آن‌ها جلب شود. همچنین باید مراقب باشیم حقی را ناحق نکرده و ناحقی را حق جلوه ندهیم.عیسی کلانتری در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه امریکا هر کاری توانسته کرده و بیشتر از این کاری از دستش برنمی‌آید، گفت: اتحادیه اروپا اعلام کرده، هیچ‌وقت فکر نمی‌کردیم روزی برسد که به خاطر جمهوری اسلامی ایران در مقابل امریکا بایستیم. مردم ما باید بدانند که به‌جز آمریکا کشورهای دیگر تمایل فراوانی به حفظ برجام دارند.
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در بخش دیگری از سخنانش به لوایح چهارگانه FATF اشاره کرد و گفت: کسانی با این لوایح مخالف‌اند که منافع‌شان به خطر می‌افتد، چون نمی‌خواهند از حساب و کتاب‌شان کسی سر دربیاورد.
کلانتری با اعلام اینکه به‌منظور ایجاد هر شغل برای فارغ‌التحصیلان دانشگاهی نیازمند یک‌صد هزار دلار سرمایه‌گذاری هستیم، هشدار داد: برای اشتغال حدود چهار میلیون نفر از فارغ‌التحصیلان کشور، نیازمند چهارصد میلیارد دلار هستیم و باید فضا برای حضور سرمایه‌گذاران آماده و امن باشد.
وی در پایان تأکید کرد:  لازم است نهایت تلاش برای جلوگیری از تخریب بیشتر محیط زیست به کار گرفته شود تا در مسیر توسعه پایدار حرکت کنیم.

ارسال به تلگرام
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای