کد خبر: 199731
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - آذر ۱۷, ۱۳۹۷
رئیس جمهوری آمریکا اینبار از خجالت وزیر امور خارجه سابقش درآمد و وی را با عباراتی بی سابقه تحقیر کرد. «کودن» و «تنبل» صفاتی که دونالد ترامپ در تازه ترین واکنش توییتری به رکس تیلرسون، وزیر خارجه سابقه آمریکا نسبت داده است. آقای ترامپ این عبارات توهین آمیز را در واکنش به انتقادهای نسبتا تند... Read more »

رئیس جمهوری آمریکا اینبار از خجالت وزیر امور خارجه سابقش درآمد و وی را با عباراتی بی سابقه تحقیر کرد.

«کودن» و «تنبل» صفاتی که دونالد ترامپ در تازه ترین واکنش توییتری به رکس تیلرسون، وزیر خارجه سابقه آمریکا نسبت داده است.

آقای ترامپ این عبارات توهین آمیز را در واکنش به انتقادهای نسبتا تند رکس تیلرسون نسبت به خود به کار برده است. وزیر امور خارجه سابق آمریکا بر سر بسیاری از موضوعات از جمله توافق هسته ای ایران با رئیس کاخ سفید اختلاف نظر داشت و پیش از برکناری در سخنانی دونالد ترامپ را فردی «ابله» قلمداد کرده بود.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا پیش از این نیز در پاسخ به سوالی در باره این موضوع گفته بود رکس تیلرسون را به چالش «مقایسه آزمایش آی.کیو» دعوت می کنم.

«دونالد ترامپ کندذهن و ضعیفترین دانشجوی کلاس بود»

رئیس جمهوری آمریکا همزمان در همان توییتی که آقای تیلرسون را «سنگ روی یخ» کرده و با مطرح کردن «تنبلی» و «کودنی» وی ظرفیت های ذهنی اش را زیر سوال برده، به تعریف و تمجید از مایک پمپئو، وزیر خارجه فعلی اش پرداخته است.

دونالد ترامپ اینگونه وزیر خارجه کنونی آمریکا را توصیف می کند: «مایک پمپئو کارش را فوق العاده انجام می دهد و من به او افتخار می کنم.»

رکس تیلرسون پیش از این بارها ترامپ را به دلیل اتخاذ تصمیم های احساسی و رفتارهای غریزی سرزنش کرده و چند ماه پس از برکناری به صراحت اعلام کرده بود دونالد ترامپ اغلب از او می خواست کارهایی انجام دهد که غیر قانونی بود.

ارسال به تلگرام
برچسب ها: برچسب‌ها:,
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای