کد خبر: 269246
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - فروردین ۷, ۱۳۹۸
صادق رستمی مدیر عامل سابق شرکت تعاونی دامداران شهرستان رودسر - کلاچای از عملکرد مدیریت خود در طول سال های مدیریتی اش گزارش داد

 

باسمه تعالی

با توفیقات الهی شمه  ای از فعالیت و همراهی صادقانه با دامداران زحمت کش شهرستان رودسر به مرکزیت کلاچای با مدیرعاملی اینجانب صادق رستمی و هیأت مدیره و بازرسان محترم و منتخب دامداران عزیز در ادوار طی شده از بدو تاسیس یعنی از سال ۱۳۶۶ لغایت پایان مهر ماه سال ۱۳۹۷ را بیان میدارم.

بموجب سیاست نظام جمهوری اسلامی ایران مبنی بر واگذاری کار مردم به مردم و تشکیل و تقویت تعاونیها، در سال۱۳۶۶ حقیر بعنوان هیأت مؤسس و یکی از بنیان گذاران شرکت تعاونی کشاورزی دامداران شهرستان رودسر انتخاب و بلافاصله بعنوان هیأت مدیره در این شرکت و با گذشت کمتر از یکسال و پس از جابجایی دو مدیرعامل در سال ۱۳۶۷ به سمت مدیرعامل انتخاب و با برگزاری انتخابات پی در پی و هر چند سال یکبار مجدداً در این سمت طی سی سال گذشته ابقاء و انجام وظیفه نموده ام و همزمان طی این مدت در سمت عضو اصلی هیأت مدیره در اتحادیه دامداران استان گیلان و تا سال ۱۳۸۰بعنوان نایب رئیس و از سال ۱۳۸۰ تا سال۱۳۹۷ بعنوان رئیس هیأت مدیره استان افتخار خدمتگذاری داشتم . کارنامه حسابرسی ها در اتحادیه دامداران استان و در شرکت تعاونی دامداران شهرستان رودسر همواره با عالی ترین نمره یعنی درجه مطلوب درج میباشد و طی این مدت حتی یک مورد شکایت در استان و شهرستان نداشتیم و در حال حاضر فاقد هیچگونه پرونده قضائی می باشیم.

خوشبختانه به موجب آگاهی و فرهنگ بالای دامدارن گیلانی و رودسری که در انتخاب هیأت مدیره خود دقت را ملاک عمل قرار داده تا مبادا به موجب خطائی به قداست این شغل شریف انبیائی در فرهنگ بالای استان لطمه و خدشه ای وارد گردد. خدا را شاکرم در معیت  هیأت مدیره و بازرسان محترم چه در استان و چه در شهرستان در کمال صداقت و سلامت آنچه در توان داشته، هرگز و هیچوقت در دفاع از حقوق دامداران قصور و کوتاهی نداشته و هرگز اجازه دخالت دیگران در هیچ زمینه در امورات مشغله دامداران را نداده، چنانچه نواقصی بوده بیش از این در توانم نبوده است، انچه موجب دخالت های اخیر گردید موضوع رأی نیاوردن عده ای در انتخابات هیأت مدیره اتحادیه دامداران استان در سال ۱۳۹۵بوده است  که با گزارش های بی اساس ذهن برخی مسئولین را در مدیریت اتحادیه دچار شبهه نموده اند.

عاملی که در محور کاری کمک کرد که افتخار نوکری و خدمت گذاری مردم را داشته باشم، باوریست که خداوند مهربان نصیبم نمود که همان عبارت عبادت بجز خدمت به خلق نیست.

هر گاه انسان به این درک مهم  و حیاتی برسد، یقیناً خیر و صلاح دنیا و آخرت خود را در خدمت همنوعان می بیند و در اینصورت انرژی زایدالوصفی در وجود آدم ایجاد می شود که خستگی ناپذیر است و منت مردم را بر خود روا می دارد که چنانچه شرایط این خدمت و نوکری هم مهیا نبود، یقیناً عبادتی هم نبود و توشه آخرتی هم نبود از این جهت از جمیع جهات ، کلیه دامداران استان و خصوصاً شهرستان رودسر بر من حقیر حق دنیوی و اخروی دارند زیرا آنان باعث و بانی شدند که سی سال از عمر کارمندی بنده در بندگی و خدمت به مردم سپری شود و فرصتی فراهم تا چنگی اندک به دریای معرفت و فیوضات الهی بزنم.

اینکه در قبال برخی توصیه های غیرقانونی دائماً مقاومت کردم دلیل بر یک دندگی تلقی نشود بلکه تعهد و وظیفه است که آدم را مکلف به ایستادگی می نماید.فی مابین حق و باطل، حرام و حلال، باید ها و نباید ها، خط تمایز وجود دارد که رعایت آن لازم الاجراست.

کاملاً آگاه بودم که نماینده کل دامداران گیلانم و یک قاسم آبادیم، یک کلاچایی، چابکسری، رودسری، گیلانی و یک ایرانیم و بگونه ای کل مردم به نحوی از بنده که قبول مسئولیت نموده ام حق داشته  و به همه آنها احترام، تعصب و افتخار دارم. لذا خود را ارزان نفروختم زیرا دامداران ما گرانقدرند.

 چون بعضی ها درخصوص اوضاع مالی شرکت و غیره اظهاراتی خلاف واقع بیان نمودند و برخی ها هم تهمت و شایعاتی پخش نموده اندبا توجه به ناسپاسی و تعدی صورت گرفته، دامداران عزیز مکلف می باشند هر نوع سوال و یا ابهام را از حقیرو هیأت مدیره و یا بازرسان شرکت بپرسند و بنده هم موظفم پاسخگو باشم تا حقایق روشن شود. لذا لازم دانستم موارد موجود شرکت را بشرح زیر بیان نمایم.

خلاصه وضعیت مالی شرکت تعاونی کشاورزی دامداران شهرستان رودسر-کلاچای تا پایان سال۱۳۹۶

 

      حساب دارائی ها(طلب شرکت) مبلغ به ریال
۱ بدهکاران

۸/۹۲۶/۶۸۷/۳۱۷

۲ چک های دریافتی از کارخانجات شیر و غیره تا پایان سال۹۶ ۱۰/۴۰۸/۱۵۹/۳۴۳
۳ کل سهم الشرکه بدون ارزش افزوده به شرح ذیل: ۴/۸۴۶/۸۶۰/۱۵۸
نزد اتحادیه رودسر ۱/۱۹۵/۰۰۰
نزد اتحادیه هماهنگی کشور ۵۲۵/۰۰۰
نزد سرمایه گذاری کشاورزی ایران ۶/۷۱۱/۰۰۰
نزد خوراک دام اتحاد گیلان(ثبت شده در ۹۶)

ثبت شده جدید

 خریدسهام جدید

 ۶۹۵/۰۰۰/۰۰۰

 

۱۳۷/۰۰۰/۰۰۰

۸۱۲/۵۶۸/۱۵۸

نزد صندوق حمایت توسعه بخش کشاورزی گیلان ۱/۴۹۹/۸۶۱/۰۰۰
۴ مطبوعات مصرف شده ۳/۵۳۷/۰۰۰
۵ دارائی های ثابت وسائط نقلیه-اثاثیه-زمین-تاسیسات-ماشین آلات و امتیازات ۲/۷۶۴/۹۱۳/۴۳۶

 

حساب بدهی های شرکت مبلغ به ریال
۱ بستانکاران ۱۱/۹۴۴/۱۵۱/۹۰۹
۲ ذخیره سنواتی ۱/۳۲۱/۶۸۷/۰۲۵
۳ سرمایه سهامداران ۱/۷۴۴/۲۵۵/۰۰۰
۴ ذخیره قانونی ۱/۱۸۴/۲۱۰/۶۲۱
۵ بانکهای اعتباری ۴/۸۱۰/۰۰۰/۰۰۰
۶ ذخیره اعتباری ۸۳/۷۷۳/۹۴۲
۷ سود ویژه بدون زیان سنواتی ۲۰۴/۳۶۶/۲۹۴
۸ بدهی به اتحادیه دامداران ۱/۲۸۰/۰۳۶/۵۰۵
۹ اسناد پرداختنی ۴/۱۷۵/۳۲۱/۶۰۰

 

 

بازنشستگان این شرکت تاکنون به تعداد ۶نفر، تمامی حق سنوات خود را دریافت نموده اند، و دو نفر از پرسنل در سال ۹۷ بازنشست شده اند که حق سنوات دریافت ننموده اند و پنج نفر دیگر بزودی بازنشست خواهند شد از مجموع ۱۳ نفر پرسنل قدیمی به تعداد ۹نفر از آنان حق سنوات ۱۵سال اول آنها به منظور آینده نگری در وضعیت مالی شرکت، در سالهای گذشته پرداخت شده است.

همچنین تمامی حقوق و مزایای کارکنان به موقع پرداخت شده و هیچگونه بدهی به سازمان تأمین اجتماعی و اداره امور مالیاتی نداشته و حتی لوح تقدیر در این خصوص نیز دریافت شده است.

پشتوانه های شرکت: ۱-محل کار تعاونی(میدان بار سابق کلاچای) و انبار ها در سطح پنج هزار مترمربع که ۲۲۵۰ مترمربع تحت پوشش ساختمان می باشد که با اخذ همیاری از دامداران زحمتکش خریداری شده است. ۲- زمینی به مساحت ۳۶۳۰ مترمربع با سند  واقع در رضامحله کلاچای . ۳-زمینی به مساحت ۴۰۰مترمربع واقع در بندبن واجارگاه جهت ساخت انبار ۴-اثاثیه مانند آسیاب میکسر- دستگاههای شیرسردکن و پلیت کولر-کامیونهای حمل شیر-باسکول ۶۰تنی- دستگاه ژنراتور برق و سایر ملزومات اداری

با ملاحظه به جدول مالی درج شده و مطالب بالا مشاهده می فرمائید که طلب شرکت بیشتر از بدهی شرکت بوده و این مؤلفه، شاخص مثبت شرکت را نشان می دهد. البته بدون احتساب ارزش افزوده سهم الشرکه ها که برابر استعلام چند ماه قبل حداقل ۶برابر لحاظ شود، امروزه حدود سه میلیارد تومان ارزش افزوده سهم الشرکه ها خواهد بود و نیز بهای میدان بار به عنوان یک مرکز تجاری به قیمت روز میلیاردها تومان خواهد بود.

علاوه بر آنها آنچه مهم است نقدینگی روز می باشد که حدود دو میلیارد تومان وجه نقد بابت زمین رضامحله کلاچای و ملک چالوس در اختیار میباشد که کمتر شرکتی در گیلان از چنین شرایطی برخوردار است. ممانعت در فروش زمین موجب عدم دسترسی به این نقدینگی گردید که از این حیث لطمه سنگینی بر روند جاری شرکت و در تکمیل و تحقق برنامه ها بوجود آمد. و این نقدینگی و اعتبار در شرایط بد اقتصادی کنونی بسیار مهم و کارساز بوده که هیأت مدیره و مدیرعامل و مجمع عمومی با نگاهی به آینده، خزانه شرکت را بدرستی صیانت نموده اند که هرگاه لازم باشد، در جهت امورات دامداران استفاده شود. اعتقاد دارم هر شرکتی و یا هر دستگاه و بنگاه اقتصادی می بایست بگونه ای عمل نماید که در پایان تصدی گری خود و در حین تحویل و تحول، حداقل تعهد این چنینی در کارنامه خود داشته باشد. نه اینکه با بجا گذاشتن زیانهای سنواتی و تعهدات سنگین وامهای بانکی و غیر، مدیران و مسئولین بعدی را در چالش دیون قرار دهند بنظر بنده مدیران در این امر مهم باید تضمین دهند تا هرکسی مدعی چنین پست هائی که معیشت مردم بستگی به عملکرد آنها دارد، قبول سمت نکنند و یا عده ای پشت پرده کس یا کسانی را در این جایگاه حساس  به منظور بهره برداری سلیقه ای وارد میدان ننمایند.

در اتحادیه نیز علاوه بر طلب حدود سه میلیارد تومانی، حین تحویل و تحول مبلغ دو میلیارد و ششصدو پنجاه میلیون تومان وجه نقد موجودی بانکها بوده است و این مر یعنی بستر مالی برای فعالیت هر مدیر بعدی فراهم است.

 

 

 

یک حرف با مردم و اعضای محترم دامداران عزیز رودسر و حومه

عده ای از دامداران گله داشتند چرا تصمیم به تحویل نموده اید؟ شماها را شاهد می گیرم که فضای کاری این شرکت طی سی سال گذشته همیشه در آرامش و به دور از هر گونه مسائل حاشیه ای به کار خود ادامه داده و با موفقیت فراز و نشیب ها را طی نموده و یکی از خوشنام ترین شرکت ها در کشور شهرت یافته و از این حیث دارای اعتبارچندجانبه است اینکه تحت هرعنوان در شرکت تشنج ایجاد شود، یقیناً به خیر و صلاح موجودیت شرکت نبوده و به خیر و صلاح دامداران و شهر کلاچای هم نبوده، بلکه بدون شک حکمتی وجود دارد. لازم است در کمال آرامش انتخابات مجدد صورت پذیرد و نمایندگان واقعی و منتخب دامدار به کار خود ادامه دهند و اگر تجربه ای در حقیر باشد افتخاراً و بدون چشم داشتی با مسئولین منتخب همراهی خواهم نمود.

یک حرف با مسئولین محترم شهرستان رودسر و حومه

مجدداً معروض میدارم شبهات پیش آمده از انتخابات هیأت مدیره سال ۹۵ اتحادیه دامداران استان گیلان نشأت گرفته و عده ای رأی نیاوردند و با گزارش های غلط، بانی ابهامات و اقداماتی شده اند و موضوع اصلی را بدهی یک میلیارد تومانی شرکت تعاونی رودسر به اتحادیه دامداران استان تحت عنوان سوء استفاده از موقعیت مدیریتی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل اتحادیه از حساب اتحادیه استان در جهت استفاده دامداران شهرستان رودسر بهانه قرار داده اند که:

 اولاً این رقم کذب است و دقیقاً بدهی رودسر با اتحادیه حدود سیصد میلیون تومان میباشد. که علت حادث شدن آن آنهم بدلیل بحران و مشکلات کشوری در خصوص عدم جذب شیرخام در سال ۹۵بوده است.

توضیحاً: بموجب حمایت و عملکرد خودب این شرکت در سالهای گذشته مقدار شیر دریافتی تعاونی رودسر  در حین بحران یعنی در پایان ۹۴ و اوایل ۹۵ در قیاس با شرکت های دیگر خیلی بیشتر بوده به همین دلیل با بحران جذب شیر کشوری، بحران این شرکت نیز بسیار سنگین تر گردید(هر که بامش بیش، برفش بیشتر)

ثانیاً همه شرکت ها از جمله رشت، آستانه اشرفیه، لاهیجان، فومن و … به اتحادیه نسبت به مقدار شیر دریافتی و نسبت به حجم معاملات و اعتبار شرکتها، به اتحادیه استان بدهکارند. بنابراین با این استدلال غلط و  غیرتجاری، قانوناً همه شرکتهای بدهکار نسبت به بدهی خود به اتحادیه می بایست مجرم شناخته میشدند.

ثالثاً با توافقی که با هیأت مدیره اتحادیه استان در خصوص فروش زمین رضامحله داشتیم در اینصورت این شرکت از اتحادیه استان طلب کار هم میشد که در فروش زمین ممانعت ایجاد شد.!

رابعاً سؤال اینجاست اگر سهامداران اتحادیه دامداران استان نسبت به نماینده رودسر اندکی اعتراض داشتند، پس چرا در انتخابات۹۵ به شهرستان رودسر بعنوان عضو اصلی هیأت مدیره رأی داده اند؟ و چرا با رأی صددرصدی حقیر را مجدداً بعنوان رئیس هیأت مدیره انتخاب نموده اند؟

با این توضیحات واضح و شفاف، فرض بر اینکه از موقعیت حقیر در استان باعث شد مبالغی از سوی اتحادیه نسبت به تعاونی دامداران به نفع دامداران رودسر و حومه کمک گردید و در بقاء این قطب اقتصادی مؤثر واقع شد. تا دامداران و شرکت تعاونی رودسر پابرجا بماند.در اینصورت حداقل می بایست از سوی تمامی مسئولین شهرستان رودسر مورد حمایت قرار می گرفتم و یا هیأت مدیره محترم این شرکت بنا به مصلحت دامداران و شرکت جانانه مرا حمایت کردند، می بایست مورد تشویق پشتیبانی مسئولین شهرستان قرار می گرفتند. این گله را شدیداً از مسئولین شهرستان دارم.

یادآوری می کنم شرکت تعاونی دامداران رودسر به مرکزیت کلاچای خود را مدیون خون شهیدان و پایبند به اهداف انقلاب دانسته و طی سی سال گذشته همواره در همه مراسم ها از جمله در یادواره شهدای والامقام شهرستان و حومه یادوارۀ شهدای حجت الاسلام حاج آقا جنیدی، مراسم ارتحال امام خمینی(ره)،کمک به راهیان نور ،کمک به زندانیان و کمک به آسایشگاه معلولین و بهزیستی و… هرساله حضور فعال داشته .

لازم به ذکر است هماهنگی شرکت دامداران رودسر با تمامی ادارات در مواقع اضطراری از جمله در حادث شدن برف های سنگین سالهای۸۶و ۹۲ و ماقبل دغدغه های همه مسئولین را رفع و علاوه بر سرویس دهی مناسب و بموقع به دامدارن تحت پوشش ، با تحویل یونجه و غیره بصورت شبانه روزی موجب نجات چندین گله گوسفند گرفتار در برف و همچنین همکاری با فرمانداری و جهادکشاورزی شهرستان با ارسال یونجه و سایر نهاده های دامی توسط هلی کوپتر ها به مناطق صعب العبور و مسدود و حتی کمک رسانی نهادهای دامی با هلی کوپتر برای حیوانات وحشی به محیط زیست استان را داشته که هنوز هم فرمانداری و جهادکشاورزی شهرستان رودسر قادر به پرداخت بهای آن نهاده ها نبوده است و حتی در این باره گزارش قدردانی توسط بخشدار محترم جناب آقای شعبانیان به ادارات مختلف بازتاب استانی را به همراه داشت انتظار میرود.مسئولین محترم شهرستان توجهی ویژه به دامداران تولیدگر و همیشه در صحنه و نمایندگان آنها نموده تا با همراهی به دور از حاشیه های ایجاد شده، دامداران و این تشکل سازمان یافته را در انتخابات و تعیین سرنوشت خود یاری نمایند.

تا همچنان مثل گذشته این شرکت بعنوان یک قطب اقتصادی انتظارات دامداران، مردم و مسئولین شهرستان را برآورده نماید.

چند مشخصه مثبت شرکت تعاونی و دامداران رودسر که هیچیک از شرکتهای تعاونی کشاورزی و روستائی گیلان و شاید کشور هم دارا نمیباشد و فقط مختص این شرکت می باشد.

۱-خرید میدان بار کلاچای، به مساحت پنج هزار مترمربع که ۲۲۵۰مترمربع آن تحت پوشش ساختمان اداری، انباری، باسکول ۶۰تنی، ایستگاه جمع آوری شیر، آسیاب میکسر و غیره قرار دارد که بهای آن با طرح مدیر عامل و همکاری هیأت مدیره از محل دریافت خودیاری از مردم بوده و ریالی از سرمایه شرکت استفاده نشده است(از سال ۱۳۶۷ لغایت ۱۳۷۷) بمدت ده سال از محل فروش خوراکهای دامی در ازای هر کیلو ۲ریال دریافت که جمعاً به مبلغ ۵۳میلیون تومان خریداری که در هیچیک از شهرستان های کشورچنین امکاناتی و آن هم  از محل دریافت خود یاری در اختیار نمی باشد.

جا دارد از تمامی دامدارانی که طی ده سال مذکور در این امر خیر شرکت داشته تشکر و قدردانی شود که این مکان تا ابد الدهر بعنوان صدقات جاریه در حساب آنان منظور خواهد شد چه آنانی که دارفانی را وداع کردند و چه آنانی که در قید حیاتند در واقع این مکان جزء موقوفات آنان محسوب میشود. جا دارد تشکری از هیأت مدیره و رئیس هیأت مدیره وقت آقای داود حاتمی داشته باشم که این معامله باتفاق ایشان با  چانه زنی فراوان از اول شب تا ۴صبح  بانجام رسید.(دلیل چون وجود خریدار رقیب تهدید شرکت بود)

۲-شرکتی که برای ادامه حیات خود دارای پشتوانه های مالی مناسب باشد.

۳-شرکتی که از ۱۳ نفر نیروی قدیمی بازنشست شده و در شرف بازنشستگی را به منظور آینده نگری وضعیت مالی شرکت حق سنوات پانزده سال اول ۹ نفر از آنان را در سالهای گذشته پرداخت نموده است که در پایان سی سال ۰۲۵/۶۸۷/۳۲۱/۱ریال هم ذخیره سنواتی داشته باشد و بدون زیان سنواتی باشد و ادعا می کنیم هیچ شرکت تعاونی در استان و حتی در کشوراین چنین عمل ننموده اند.

امروزه ۹۰% شرکتهای تعاونی یا زیان ده بوده و یا انحلال گردیده و یا در حال ورشستگی میباشند و شاهدیم شرکت های تعاونی روستائی قادر به پرداخت حق سنوات پرسنل نبوده اکثر بازنشستگان شرکت ها،املاک شرکت ها را از طریق دادگستری تملک می نمایند جا داشت سازمان تعاونی روستائی از این شیوه این شرکت بعنوان یک سیاست راهبردی در مقام نظارت و راهنمائی خود در شرکتهای تعاونی روستایی و کشاورزی تعمیم می داد و یقین دارم عنقریباً معضل عواقب حق سنوات گریبان همۀ شرکتهای تعاونی کشاورزی شهرستان های گیلان را خواهد گرفت زیرا همه آنها در سالهای ۶۶-۶۷ تاسیس یافته و سی سال سابقه پرسنلی نیز سپری شده و قادر به پرداخت یکباره حق سنوات کارکنان خود نخواهند بود ولی این شرکت از این موانع پیش رو مبراست.

 با این اوصاف باید این شرکت بعنوان شرکت نمونه  کشوری معرفی می شد نه اعمال ماده۱۴۶ و یا اینکه چنانچه اگر قرار باشد تحولی در شرکتها ایجاد شود، باید مشمول حال ۹۰% شرکتهای زیان ده و … می گردید.

در پایان امیدوارم جناب آقای دکتر شیرزاد مدیرعامل محترم و رئیس هیأت مدیره سازمان مرکزی ایران عنایت ویژه به نحوه شرایط احراز اعمال ماده ۱۴۶ نموده و عملکرد کمیته مربوطه را مورد توجه و بررسی خود قرار دهند.

هیأت مدیره شرکت تعاونی دامداران رودسر اظهار می دارند مدیرعامل (صادق رستمی) که خود هیأت مؤسس شرکت بوده و سی سال بطور مدام و مکرر در این سمت ابقاء شده و با توانمندی خود قادر بوده شرکت تعاونی دامداران رودسر را طی سی سال بعنوان عضو اصلی هیأت مدیره در اتحادیه استان معرفی و خود نیز بعنوان رئیس هیأت مدیره از سوی نمایندگان شهرستانهای استان، انتخاب شود و از همه مهمتر با عملکرد مثبت خود توانسته اعتماد قاطبه تشکلهای تولیدی استان و شهرستانهای متبوعه را به خود جلب و در پایان سی سال یعنی سال ۱۳۹۶ در یک انتخابات استانی بعنوان عضو شورای مرکزی خانه کشاورز به نمایندگی از کلیه کشاورزان استان انتخاب و هم اکنون تحت عنوان یک عضو فعال در طرح مشکلات کشاورزان در سطح کشور انجام وظیفه می نماید و نامبرده تاکنون چهل لوح تقدیر در کارنامه شرکت تعاونی دامداران اخذ نموده و علاوه بر آنها از اعتبار، پول شخصی و چک شخصی و با صرف نظر از برخی حقوق خود در پیشبرد خدمات به دامداران استفاده نموده است.

با توجه به ارائه قسمتی از عملکرد مثبت ذکر شده، آیا این مدیرعامل نباید مورد حمایت مردم و هیأت مدیره قرار می گرفت؟ آیا حمایت و پشتیبانی از چنین شخصیتی وظیفه هیأت مدیره نبوده است؟ آیا حق بر این بود از این حمایت به حق ، هیأت مدیره را با اعمال ماده ۱۴۶ عزل نمایند؟ بایگانی کردن انتخابات مورخ ۱۹/۱۰/۹۵ این شرکت و عدم ارائه به ثبت، همچنان سوال بدون پاسخ برای اعضای محترم این تعاونی می باشد.

حالیه شرکتی که اینگونه فعال و آینده نگر بوده، چرا با هیأت مدیره و مدیرعامل انتصابی اداره میشود؟ و در هر حال اعمال ماده۱۴۶ که بصورت موقت می باشد و مقرر بوده هرچه زودتر انتخابات مجدد برگزار شود. چرا هیأت مدیره و مدیرعامل انتصابی از فعالیت موقت هم اکنون بصورت دائم به فعالیت خود ادامه می دهند؟

از آقای دکتر شیرزاد انتظار داریم توجه جدی به این امر مهم داشته باشند. والسلام

اعضای هیئت مدیره سابق شرکت تعاونی دامداران شهرستان رودسر و صادق رستمی ملک میان- مدیر عامل سابق شرکت 

 

ارسال به تلگرام
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای