کد خبر: 291268
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - اردیبهشت ۸, ۱۳۹۸
اقای ظریف می‌گوید شخص ترامپ به دنبال جنگ با ایران نیست اما برخی می‌خواهند او را به رویارویی با ایران بکشانند. آقای ظریف درگفتگو با شبکه فاکس نیوز آمریکا تصریح کرد که گروه بی متشکل از بولتون، بن‌سلمان، بن‌زاید، بنیامین نتانیاهو(معروف به بی بی) به دنبال کشاندن رویارویی با ایران هستند. شبکه فاکس نیوز، که... Read more »

اقای ظریف می‌گوید شخص ترامپ به دنبال جنگ با ایران نیست اما برخی می‌خواهند او را به رویارویی با ایران بکشانند.

آقای ظریف درگفتگو با شبکه فاکس نیوز آمریکا تصریح کرد که گروه بی متشکل از بولتون، بن‌سلمان، بن‌زاید، بنیامین نتانیاهو(معروف به بی بی) به دنبال کشاندن رویارویی با ایران هستند.

شبکه فاکس نیوز، که از رسانه‌های نزدیک به جریان‌های نئومحافظه کار جمهوری خواه است، شبکه مورد علاقه دونالد ترامپ به شمار می‌رود.

این شبکه با پخش بخش‌های کوتاه از این مصاحبه اعلام کرده که در روزهای آینده نسخه کامل این گفتگو را منتشر خواهد کرد.

وزیر امور خارجه در بخش دیگری از این گفتگو می‌گوید که کارزار فشار حداکثری دونالد ترامپ علیه ایران محکوم به شکست است.

آقای ظریف همچنین با بیان اینکه گمان نمی‌کند دونالد ترامپ به دنبال جنگ با ایران باشد افزود: «فکر نمی‌کنم ترامپ به دنبال جنگ باشد، او با این شعار روی کار آمد که آمریکا را درگیر جنگی دیگر نکند. اما من بر این عقیده‌ام که قصد رئیس جمهور ترامپ برای اعمال فشار، سیاست فشار حداکثری بر ایران برای به زانو درآوردن آن محکوم به شکست است.»

وزیر خارجه که این روزها در نیویورک به سر می‌برد گفتگوهای مختلفی با رسانه‌های آمریکایی انجام داده و در یک سخنرانی خود هم به آمریکا پیشنهاد داد، دو طرف زندانیان خود را با یکدیگر مبادله کنند.

ارسال به تلگرام
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای