کد خبر: 275682
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - آوریل 6, 2019
به گزارش خبر سرو، نمایشگاه آثار خوشنویسی فرج قربانی از عصر شنبه ۱۷ فروردین ماه در مجتمع فرهنگی هنری خاتم الانبیا(ص)، نگارخانه مارلیک با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت گشایش یافت. و تا تاریخ ۲۲ فروردین ماه پذیرای بازدید کنندگان است. در این نمایشگاه تعداد ۳۲ اثر از استاد نام آشنا جناب... Read more »

به گزارش خبر سرو، نمایشگاه آثار خوشنویسی فرج قربانی از عصر شنبه ۱۷ فروردین ماه در مجتمع فرهنگی هنری خاتم الانبیا(ص)، نگارخانه مارلیک با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت گشایش یافت. و تا تاریخ ۲۲ فروردین ماه پذیرای بازدید کنندگان است.

در این نمایشگاه تعداد ۳۲ اثر از استاد نام آشنا جناب آقای فرج قربانی که به صورت کتیبه در قالب خط نستعلیق و همچنین شکسته نستعلیق اشعار فاخر و گزینش مضامین ژرف و دلنشین بوده است.
علاقمندان میتوانند تا روز ۲۲ فروردین ماه از ساعت ۱۷ الی ۲۲ از این نمایشگاه دیدن نمایند.


فرج قربانی متولد ۳ شهریور ۱۳۳۸ کار خوشنویسی اش را از سال ۱۳۵۳ شروع نموده و در دوره راهنمایی تحصیلی و دبیرستان ۴ بار مقام های اول و دومی را در مسابقات هنری استان گیلان کسب نموده است و یکبار هم در مسابقات هنری کشور قبل از انقلاب که در اردوی چابکسر برگزار شده بود مقام دوم کشور را به دست آورد.
در سال ۱۳۹۳ نیز موفق به اخذ مدرک ممتاز از انجمن خوشنویسان گردیده است.

ارسال به تلگرام
برچسب ها: برچسب‌ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای