کد خبر: 301205
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۸
به گزارش سی‌ان‌ان، کاخ سفید در تماس با مقامات سوئیس شماره تلفنی را به آنها داده است تا در اختیار ایران قرار دهند که در صورت تمایل با رئیس جمهوری آمریکا تماس بگیرند. به گزارش سی‌ان‌ان و به نقل از منابع مطلع، مقامات سوئیسی گفته‌اند که این شماره تلفن را به مقامات ایرانی منتقل نمی‌کنند... Read more »

به گزارش سی‌ان‌ان، کاخ سفید در تماس با مقامات سوئیس شماره تلفنی را به آنها داده است تا در اختیار ایران قرار دهند که در صورت تمایل با رئیس جمهوری آمریکا تماس بگیرند.

به گزارش سی‌ان‌ان و به نقل از منابع مطلع، مقامات سوئیسی گفته‌اند که این شماره تلفن را به مقامات ایرانی منتقل نمی‌کنند مگر اینکه تهران خواستار دریافت آن شود. موضوعی که سی‌ان‌ان آن‌را «بعید» ارزیابی کرده است.

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا روز پنجشنبه گفت: «دوست دارم ایرانی‌ها با من تماس بگیرند.» وی همچنین گفت که به دنبال آسیب زدن به ایران نیست و تنها هدف او «ممانعت از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای» است.

مقامات کاخ سفید می گوید که انتقال این شماره تلفن برای تماس مقامات ایران با آقای ترامپ برای آن صورت گرفته است که نشان دهد آمریکا در پیشنهاد خود برای گفتگو با تهران صادق است.

اقدام کاخ سفید برای فرستادن شماره تلفن برای مقامات تهران در حالی صورت می گیرد که واشنگتن فشارهای اقتصادی و تهدیدهای نظامی خود را علیه تهران افزایش داده است.

ارسال به تلگرام
برچسب ها: برچسب‌ها:, , ,
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای