کد خبر: 310631
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - خرداد ۳, ۱۳۹۸
محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان:  ایران شاهد پایان کار دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا خواهد بود اما او شاهد پایان ایران نخواهد بود. به گزارش خبرگزاری ایرنا وزیر امور خارجه  که در اسلام آباد، پایتخت پاکستان به سر می برد اظهار داشت: «ایران هزاران سال بوده و خواهد بود و یک کشور تازه... Read more »

محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان:  ایران شاهد پایان کار دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا خواهد بود اما او شاهد پایان ایران نخواهد بود.

به گزارش خبرگزاری ایرنا وزیر امور خارجه  که در اسلام آباد، پایتخت پاکستان به سر می برد اظهار داشت: «ایران هزاران سال بوده و خواهد بود و یک کشور تازه به دوران رسیده نمی تواند اینطور درباره ایران صحبت کند و این نشان دهنده آن است که ترامپ حتی در ظاهرسازی که دیگران می کنند، نمی تواند آن را کاملا ادامه دهد و آن نیت واقعی و درونی خود را درباره مردم ایران بروز می دهد.»

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا پنجشنبه شب در سخنانی ایران را حامی تروریسم در منطقه خاورمیانه دانست. رئیس جمهوری ایالات متحده افزود که ایران سیاست های خطرناکی را در خاورمیانه دنبال می کند.

محمد جواد ظریف در مورد این بخش از سخنان دونالد ترامپ گفت: «ترامپ بارها مردم ایران را به لقبی مانند تروریسم که فقط برازنده خود او است متهم کرده است.»

وی افزود: «اگر کسی تروریست باشد آن شخص خود ترامپ است که مرتکب تروریسم اقتصادی شده در حالی که جمهوری اسلامی ایران همیشه در صف اول مبارزه با تروریسم در این منطقه بوده است.»

ارسال به تلگرام
برچسب ها: برچسب‌ها:, , , , ,
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای