کد خبر: 404079
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - 2019-12-29
باغبانی در خانه
شرکت “ال‌جی” قصد دارد در نمایشگاه CES ۲۰۲۰ از یک دستگاه باغبانی خانگی رونمایی کند. به گزارش ایسنا و به نقل از ورج، شکی نیست که با نزدیک شدن به تاریخ برگزاری نمایشگاه فناوری ۲۰۲۰ CES، شاهد معرفی بسیاری از لوازم خانگی ارزشمند خواهیم بود. شرکت ال‌جی در نظر دارد در نمایشگاه CES امسال، از... مطالعه بیشتر »
ال‌جی

شرکت “ال‌جی” قصد دارد در نمایشگاه CES ۲۰۲۰ از یک دستگاه باغبانی خانگی رونمایی کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از ورج، شکی نیست که با نزدیک شدن به تاریخ برگزاری نمایشگاه فناوری ۲۰۲۰ CES، شاهد معرفی بسیاری از لوازم خانگی ارزشمند خواهیم بود.

شرکت ال‌جی در نظر دارد در نمایشگاه CES امسال، از یک دستگاه باغبانی خانگی رونمایی کند. این دستگاه می‌تواند به علاقمندان به باغبانی کمک کند تا سبزیجات مورد نظر خود را در خانه پرورش دهند.

این دستگاه جدید که هنوز نام آن فاش نشده، شرایط مطلوب آب و هوایی را برای پرورش سبزیجات فراهم می‌کند تا کاربران بتوانند در همه فصل‌های سال، به پرورش سبزیجات مورد علاقه خود بپردازند. این دستگاه که شبیه به یک یخچال بزرگ آشپزخانه است، نور، دما و آب را کنترل می‌کند تا شرایط مناسب آب و هوایی فراهم شوند.

ال‌جی، بسته‌هایی را نیز برای استفاده در این دستگاه فراهم کرده که دانه، خزه پوده‌زار و کود را شامل می‌شوند و دانه ۴۰ نوع گیاه از جمله کاهوی رومی، شابانک، کاسنی و ریحان را نیز در بر دارند.

کاربران می‌توانند فرآیند پرورش گیاه را با استفاده از یک اپلیکیشن تلفن همراه کنترل کنند و تصاویر مربوط به آن را در اختیار داشته باشند.

دستگاه باغبانی خانگی ال‌جی که شباهت زیادی به یخچال دارد، با استفاده از فناوری های متعدد شرایط آب و هوایی محیط بیرون را در محفظه کابینت مانند خود شبیه‌سازی می کند. چراغ های LED، سیستم‌های گردش هوا و مدیریت آب رسانی با توجه به دما و زمان روز تنظیم می‌شوند.

هنوز هیچ قیمتی برای این دستگاه خانگی باغبانی و بسته‌های مربوط به آن ارائه نشده است. ال‌جی قصد دارد از دستگاه باغبانی خود در نمایشگاه CES که از روز هفتم ژانویه آغاز می‌شود، رونمایی کند.

ارسال به تلگرام
برچسب ها:
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای