کد خبر: 483718
تعداد نظرات: 0 نظر
تاریخ انتشار: - 2020-04-14
برنی سندرز از نامزدی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۲۰ حمایت کرد. سناتور چپگرای دموکراتها که بتازگی از ادامه رقابت درون حزبی انصراف داده روز دوشنبه با تاکید بر اختلاف نظرهایش با معاون پیشین باراک اوباما، اولویت امروز را «اتحاد» با هدف شکست دونالد ترامپ دانست. برنی ساندرز که در این... مطالعه بیشتر »

برنی سندرز از نامزدی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۲۰ حمایت کرد. سناتور چپگرای دموکراتها که بتازگی از ادامه رقابت درون حزبی انصراف داده روز دوشنبه با تاکید بر اختلاف نظرهایش با معاون پیشین باراک اوباما، اولویت امروز را «اتحاد» با هدف شکست دونالد ترامپ دانست.

برنی ساندرز که در این روزهای بحران کرونا در یک نشست آنلاین با جو بایدن شرکت کرده بود از همه آمریکایی ها از جمله دموکراتها و مستقل ها و حتی بسیاری از جمهوری‌خواهان خواست تا با شرکت در این کارزار از نامزدی که او تایید می کند یعنی جو بایدن حمایت کنند.

برنی سندرز پس از کناره‌گیری از نامزدی انتخابات ریاست‌جمهوری هم وعده داده بود با جو بایدن همکاری کند تا دونالد ترامپ را در انتخابات پیش رو شکست دهند.

سناتورچپ‌گرای ایالت ورمونت انتخابات مقدماتی دموکرات‌ها را در فوریه گذشته با موفقیت شروع کرد با این حال پیروزی‌های جو بایدن، رقیب اصلی او از رای‌گیری سه‌شنبه بزرگ شروع شد و باعث شد تا معاون باراک اوباما از برنی سندرز پیش بیافتد. مسئله ای که خشنودی عیان دونالد ترامپ را نیز در پی داشت.

جو بایدن که اختلافش با برنی ساندرز در مناظرات درون حزبی خاصه در مورد بیمه همگانی آمریکاییها مشهود بود با تاکید بر اینکه کشورش نیازمند رییس جمهوری است که در این دوران همه گیری ویروس کرونا به کارشناسان سلامت همگانی گوش فرا دهد خطاب به طرفداران سناتور سندرز در یک پیام توییتری گفت: « من شما را دیدم و حرفهای شما را شنیدم و ضرورت کاری را که باید در کشور انجام دهیم درک می کنم. امیدوارم که در این کارزار بما بپیوندید. نه تنها استقبال می کنیم که به حمایت شما در این راستا نیازداریم.»

ارسال به تلگرام
ارسال به دوستان
انتشار یافته: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ها
چندرسانه ای